Almanca Kelime Testi Aracı Ne İşe Yarar?

Almana kelimeleri kolayca ezberleyerek günlük hayatınızda kullanmanızı sağlar. Almanca'da günlük hayatta kullanılan kelimeler bellidir. Bu kelimeleri ezberleyerek Almanlarla kolayca iletişime geçebileceğiniz gibi, biraz pratikle Almancanızı da ilerletebilirsiniz. Her gün düzenli olarak 15 dakikanızı ayırarak Almancayı öğrenebilir, KPDS, Test Daf, A1, A2, B1 Deutsch sınavlarından yüksek puanlar alabilirsiniz.

Almanca Nasıl Öğrenilir?

Almanca öğrenmek sistematik ve disiplinli bir çalışma ile rahatlıkla öğrenilebilir. Almanca öğrenmek zor değildir ve herkes öğrenebilir. Sadece doğru bir çalışma planı yapılması gerekir. Doğru çalışma planında ise mutlaka Almanca kelime ezberi olmalıdır. Bir dili öğrenmek ve o dilde ustalaşmak için o dilin enstrümanlarını öğrenmeniz gerekir. Bu durumda Almanca kelimeleri ezberlemek kaçınılmaz bir zorunluluktur. İşte bu site ile Almanca kelimelerini rahatlıkla öğrenerek, hızlıca Almanca seviyenizi ilerletebilirsiniz.
Her gün 35.000 sayfa gösterimi yapılan sitemize reklam vermek sadece aylık 100 TL 'dir. İletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.

Geri dön
   
Bu Testlerdeki Kelimelerin Listesi İçin Tıklayınız!

Dün En Çok Hata Yapılan Kelimeler: